Elektromotory 1LCZ

Elektromotory 1LCZ patria medzi špičkové zariadenia vysokej kvality. Ide o sériu motorov so zvýšeným výkonom, inak označovanú tiež ako progresívnu. V jednoduchosti ide o motory vyššieho výkonu v menšom ráme. Vďaka ich kompaktnosti a sile sú vhodné pre mnoho aplikácií, kde sú tieto atribúty obzvlášť dôležité. V našej ponuke nájdete štyri základné kategórie tejto série, a to: 2800 ot., 1400 ot., 1000 ot. a 700 ot. motory. V každej z týchto kategórií sa nachádza viac ako 10 výkonových typov. Rozsah výkonov celej série 1LCZ je od 15 kW do 355 kW. Vďaka tomu si v tejto kategórii nájde elektromotor množstvo zákazníkov.

Elektromotor 1LCZ – progresívny

Elektromotor 1LCZ – progresívny. Ide o populárny typ motora, ktorý je veľmi odolný. Motory s osovou výškou od 180 do 280 mm majú menší typ rámu, ktorý sa vyrába z liatiny. Motory s osovou výškou 315 mm a viac majú zas väčší a robustnejší rám. Dizajnovo sa mierne odlišujú, no sú vyhotovené v rovnakom farebnom prevedení. Všetky potrebné technické dáta sú uvedené pri jednotlivých výkonových typoch tejto série. Pri každom motore nájdete tiež rozmerové výkresy, fotogalériu, či ďalšie doplňujúce informácie. Dbáme na to, aby mali zákazníci všetky potrebné údaje dostupné online. Vďaka tomu tak vedia učiniť informované rozhodnutie, ktoré bude správne pre ich zámer.

Progresívne trojfázové elektromotory 1LCZ

Progresívne trojfázové elektromotory 1LCZ majú okrem zvýšeného výkonu v menšom ráme tiež zosilnenú konštrukciu, vysoko kvalitné ložiská, nízku hlučnosť a minimálne vibrácie. Pre každý typ sme pripravili samostatný dedikovaný dátový list, ktorý je dostupný na stiahnutie. Nájdete ho v bližšom popise konkrétneho motora. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle alebo prostredníctvom e-mailu. Kontaktné údaje nájdete na produktových stránkach alebo v hlavičke nášho e-shopu. Tešíme sa na všetky vaše dopyty.

Progresívne elektromotory 1LCZ na sklade

Náš sklad elektromotorov je naozaj veľký. Neustále máme naskladnené stovky až tisíce rôznych typov elektromotorov. Medzi nich samozrejme patrí aj séria progresívnych motorov 1LCZ. Pri štandardných typoch ich vieme odoslať z nášho skladu ihneď po prijatí objednávky. Ak ide o väčšie alebo niečím špecifické elektromotory, doba dodania je individuálna. Stačí nás kontaktovať a poskytneme vám bližšie informácie. Taktiež platobné podmienky sú dohadované individuálne podľa požiadaviek zákazníka.

Predaj elektromotorov so zvýšeným výkonom

V našom e-shope predávame a ponúkame nielen elektromotory so zvýšeným výkonom 1LCZ ale tiež napríklad menšie elektromotory so zvýšeným výkonom série 1ALZ. Okrem nich máme v ponuke štandardné trojfázové elektromotory rady 1AL, prípadne jednofázové elektromotory rady 1ALJ. Okrem nich distribuujeme rôzne ďalšie druhy motorov ako sú pílové, vibračné, elektromotory s brzdou a iné. Medzi ďalšie nami ponúkané produkty patria frekvenčné meniče, elektroprevodovky, vstupné a výstupné tlmivky a rôzne ďalšie. Z našej širokej ponuky si vyberie každý.

Elektromotor 1LCZ sa oplatí

Objednávka elektromotora 1LCZ je dobrou voľbou. Okrem samotnej kvality motora, jeho prevedenia a dlhej prevádzkovej doby, patrí medzi ďalšie výhody nákupu u nás napríklad:
– veľmi výhodné ceny (výhodný pomer cena/kvalita)
– expresne rýchle doručovanie objednávok po celom SK/ČR a v okolí
– široká ponuka uvedená online v e-shope
– detailné technické dátové listy a rozmerové výkresy dostupné online
– takmer polovicu prepravy vám preplatíme my
– bezplatné poradenstvo ohľadom výberu vhodného motora pre vaše potreby
– sme jednotka na trhu priemyselných elektromotorov