Elektromotory SIEMENS

KONTAKTUJTE NÁS

+421 948 074 709

prevodovky@vyboelectric.eu

Elektromotory SIEMENS – predaj

Elektromotory od spoločnosti SIEMENS sa vyznačujú vysokou kvalitou, nadčasovými inováciami a najvyššou účinnosťou. Portfólio produktov pokrýva celú škálu priemyselných motorov s rôznym výkonom, otáčkami i napätím. To všetko je založené na viac ako 150 ročných skúsenostiach. Ak máte záujem o niektorý z elektromotorov neváhajte nás kontaktovať na telefónne číslo +421 948 074 709 alebo e-mailom na prevodovky@vyboelectric.eu. V prípade akýchkoľvek otázok sú vám naši pracovníci pripravení kedykoľvek poradiť a pomôcť vám vybrať ten správny elektromotor.

SIEMENS elektromotory – ponúkame elektromotory SIEMENS vo výhodných cenách

Siemens Česká republika je jednou z najväčších elektrotechnických firiem v ČR. Na území dnešnej Českej republiky pôsobila ešte v 19. storočí a v roku 2020 so svojimi viac ako 13 000 zamestnancami sa zaraďuje medzi najväčších zamestnávateľov v Česku. Svojim portfóliom produktov a služieb zastrešuje oblasti energetiky, priemyslu, dopravy, verejnej infraštruktúry a zdravotníctva. Jeho klientom sú zákazníci zo súkromného, ale aj štátneho sektora. Skupina Siemens Slovensko, tak ako aj Siemens ČR patrí do globálneho elektrotechnického koncernu Siemens AG.

SIEMENS AG

Siemens AG sa vďaka svojim špičkovým technológiám, inováciám a vysokej kvalite už viac ako 165 rokov v oblasti elektrotechniky považuje za majstra. Pôsobí už vo viac ako 200 krajinách a venuje sa oblastiam elektrifikácie, digitalizácie a automatizácie. Patrí medzi hlavných dodávateľov pre paroplynové zdroje a technológie na prenos energie. Spoločnosť je priekopníkom v sfére verejnej infraštruktúry, priemyslovej automatizácie a softvérových riešení pre priemysel. Siemens patrí medzi dôležitých dodávateľov zdravotníckych zobrazovacích prístrojov a rôznych technológií určených pre laboratórnu diagnostiku. Je tiež jedným z najväčších poskytovateľov technológií šetriacich životné prostredie. Za finančný rok 2016 (ktorý skončil 30.9.2016) zamestnávala firma po celom svete vyše 350 tisíc zamestnancov a jej obrat dosiahol výšku 79,6 miliardy € so ziskom 5,6 miliardy €.

Elektromotory SIEMENS – História

Počiatky aktivít skupiny Siemens sa v našej oblasti datujú ešte do 19. storočia. Na jeseň v roku 1890 bolo v Prahe a v Brne otvorené prvé zastúpenie. Tejto udalosti však predchádzali aj iné aktivity Siemensu a to napríklad dodanie osvetlenia v Rustonovej libenskej strojárni v roku 1881 alebo dodávka osvetlenia do Stavovského divadla v roku 1885. Na prelome 19. a 20. storočia Siemens vybudoval niekoľko mestských elektrární, v niektorých mestách začal prevádzkovať verejné osvetlenie, V Prahe a Košiciach postavil trate pre električky a v Ostrave elektrifikoval parnú cestu. V období po vzniku Československa bolo Siemensom zriadených niekoľko väčších závodov, ktoré boli určené nielen na výrobu silnoprúdových zariadení pre elektrárne, priemyselné podniky, bane a dopravu ale aj zariadenia ako elektromotory, generátory, telefóny, meracie zariadenia, lekárske prístroje, spotrebiče pre domácnosť a mnoho ďalších. V roku 1945 však došlo k znárodneniu firmy a k postupnému oživeniu došlo až koncom 60-tych rokov. Rok 1971 znamenal pre Siemens otvorenie novej technicko-poradenskej kancelárie a obnovenie dodávania moderných technológií. Spoločnosť sa do našich končín naplno vrátila až v decembri 1990 a stala sa z nej veľká skupina združujúca rady obchodných a servisných podnikov a mnohých výrobných závodov.

elektromotor siemens

elektromotory siemens

siemens elektromotor

siemens elektromotory
siemens elektromotory
elektromotor siemens
elektromotor siemens slovensko
elektromotory siemens na sklade

Comments are closed.