Elektromotory, elektromotor 1AL

Elektromotory, elektromotor AL - predaj, online eshop. Elektromotory najvyššej kvality vyrábané z trvácnych materiálov. Najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Vďaka veľkému skladu vieme doručovať motory expresne rýchlo. Štandardné typy už do 24 hodín od objednávky. Takmer polovicu poštovného preplatíme za vás. Objednávajte elektromotory online v eshope alebo telefonicky či emailom.

Trojfázové elektromotory 1AL

(maximálna kvalita, nízka cena)
 • Elektromotory 1AL – 2800 ot. min. -1

  Elektromotory 1AL – 2800 ot. min. -1 (17)

 • Elektromotory 1AL – 1400 ot. min. -1

  Elektromotory 1AL – 1400 ot. min. -1 (17)

 • Elektromotory 1AL – 1000 ot. min. -1

  Elektromotory 1AL – 1000 ot. min. -1 (13)

 • Elektromotory 1AL – 700 ot. min. -1

  Elektromotory 1AL – 700 ot. min. -1 (11)

 • trojfázové elektromotory vybo gears

  Elektromotory rady AL sa radia medzi najvyššiu kvalitu elektromotorov používanou na Európskom trhu.Sú vyvinuté a vyrábané špeciálne pre Európsky priemysel a trh, obzvlášť pre západnú Európu (Nemecko, Benelux, Rakúsko..) Vyznačujú sa vzhľadovo moderným dizajnom vytváraný Hi-TECH technológiami navrhnutým mnohoročnými skúsenosťami. Špecifické krivky elektromotoru AL znižujú teplotu a hlučnosť za chodu. Dizajn elektromotorov AL je maximálne optimalizovaný pre perfektný chod s najnižšími možnými vibráciami s vysokou preťažiteľnosťou. Elektromotory AL sú navrhnuté tak, že je ich možné zapnúť priamo, alebo aj cez frekvenčný menič. Sú optimalizované pre frekvenčné meniče VYBO Electric.

Elektromotory MS

(sekundárny produkt, nižšia kvalita)

Elektromotory 1AL

Elektromotory 1AL patria medzi najkvalitnejšie trojfázové motory dostupné na trhu. Používajú ich tisíce klientov po celej republike už dlhé roky.


Elektromotor 1AL predaj

Elektromotor 1AL - predaj online v eshope. V našom eshope nájdete širokú ponuku elektromotorov 1AL rozdelených do prehľadných kategórií podľa rýchlosti motora. Základné kategórie sú: 2800 otáčkové motory (dvojpólové), 1400 otáčkové motory (štvorpólové), 1000 otáčkové motory (šesťpólové) a 700 otáčkové motory (osempólové).


Synchrónna rýchlosť elektromotora

Jedným z najčastejšie používaných elektrických motorov je indukčný elektromotor. Nazývame ho aj asynchrónnym elektromotorom, pretože beží rýchlosťou nižšou, ako je jeho synchrónna rýchlosť. Tu je potrebné definovať, čo je synchrónna rýchlosť. Synchrónna rýchlosť je rýchlosť otáčania magnetického poľa v rotačnom stroji a závisí od frekvencie a počtu pólov stroja. Indukčný motor beží vždy pri rýchlosti nižšej ako synchrónne otáčky. Rotujúce magnetické pole , ktoré sa vyrába vo vnútri statora, vytvorí tok v rotore, a teda bude rotor otáčať. Kvôli zaostávaniu prúdu prúdenia v rotore s prúdom toku v statore, rotor nikdy nedosiahne svoju rýchlosť otáčania magnetického poľa, teda synchrónnu rýchlosť.


Typy indukčného elektromotora

V zásade existujú dva typy indukčných elektromotorov. Asynchrónne motory rozdeľujeme podľa vstupného napájania.


Rozdelenie asynchrónnych elektromotorov:
- Jednofázový asynchrónny
- Trojfázový asynchrónny
- Jednofázový indukčný elektro motor nie je samočinným a trojfázový indukčný motor je samočinným elektro motorom.

Trojfázový asynchrónny elektromotor

Trojfázový asynchrónny elektro motor beží na tri fázy striedavého napájania. Trojfázové indukčné elektromotory sa vo veľkej miere používajú v rôznych priemyselných aplikáciách a to pre tieto výhody :

- majú veľmi jednoduchú a robustnú (takmer nerozbitnú) konštrukciu
- sú veľmi spoľahlivé a majú nízke náklady
- majú vysokú účinnosť a dobrý účiník
- požadovaná minimálna údržba
- 3-fázový indukčný motor má samočinný štart a preto nie je potrebný žiadny štartovací motor

Majú tiež určité nevýhody:

- rýchlosť klesá s nárastom zaťaženia, rovnako ako elektromotor s jednosmerným prúdom
- ak sa má rýchlosť meniť, obetujeme jej účinnosť

Jednofázový asynchrónny elektromotor

Jednofázové elektromotory sú veľmi široko používané v domácnostiach, kanceláriách, dielňach atď., keďže napätie dodávané do väčšiny domov a kancelárií je jednofázové. Okrem toho sú jednofázové motory spoľahlivé, lacné, jednoduché a ľahko sa opravujú.

Elektromotory 1AL cenník a e-shop

Elektromotory 1AL - online cenník dostupný v eshope. Pri každom konkrétnom motore 1AL je uvedená jeho cena, za ktorú si ho môžete v reálnom čase objednať. V prípade ak máte záujem o iné ako štandardné pätkové prevedenie, môžete si ho taktiež zakúpiť. V ponuke máme viacero prevedení každého AL motora. Cenník týchto motorov pravidelne aktualizujeme. Cena dopravy je rovnako ako cena elektromotorov veľmi výhodná. Takmer polovicu dodacích nákladov vám ako gesto spolupatričnosti preplatíme my.

Trojfázový elektro motor 1AL najlepšie ceny
Trojfázový elektro motor 1AL od VYBO Electric je správna voľba. Prečo si kúpiť elektromotor od nás?
- najlepšie ceny na trhu
- tisíce spokojných zákazníkov po celom svete
- jednoduchá a rýchla online objednávka motorov
- takmer polovicu poštovného vám preplatíme my
- veľmi rýchle doručenie, často už do 24 hodín
- bezplatné poradenstvo k výberu motora