Elektro prevodovky pre mlynčeky na mäso, motory s prevodovkou na mlynčeky, grily, kotle, čelné medziprevodovky, štiepačky

Elektro prevodovky pre mlynčeky na mäso, motory s prevodovkou na mlynčeky, grily, kotle, čelné medziprevodovky, štiepačky máme skladom. Pre bližšie informácie môžete rozkliknúť konkrétnu kategóriu alebo nás rovno kontaktovať mailom či telefonicky. Náš personál vám ochotne priblíži našu ponuku a bližšie podmienky. Elektroprevodovky malé – kombinácie (mlynčeky na mäso a iné malé elektropohony) Malým elektroprevodovkám sa venujeme už roky a z praxe sme pre Vás vybrali typy, ktoré sú pre elektroprevodovky ideálne.

elektroprevodovky pre mlynčeky na mäso vybo gears

Elektroprevodovka pre mlynček na mäso, motor s prevodovkou na mlynčeky, gril, kotol, čelná medziprevodovka, štiepačka

Elektroprevodovka v rôznych vyhotoveniach pre rôzne využitie. V ponuke máme prevodovky pre mlynčeky na mäso. Ponúkame k ním možnosť dokúpenia elektromotora a dokonca vám ho zmontujeme k prevodovke úplne zadarmo. V prípade potreby vieme dodať aj frekvenčný menič pre ešte lepšiu reguláciu otáčok motora pre váš mlynček. V ponuke máme taktiež elektroprevodovky pre gril, elektroprevodovky pre kotol, prevodovky pre štiepačky a čelné medziprevodovky. Všetky elektro prevodovky ponúkame vo výhodných cenách s rýchlym doručením po celej krajine. V eshope si môžete konkrétne typy prezrieť a pohodlne vybrať.

Prevodovky pre grily, kotly, mlynčeky na mäso – predaj

Prevodovky pre grily, kotly a mlynčeky na mäso – predaj. Predajom malých a špeciálnych prevodoviek sa zaoberáme už dlhé roky a vďaka tomu sme v tejto oblasti nadobudli množstvo neoceniteľných skúseností, o ktoré sa teraz delíme s našimi zákazníkmi. Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky a vysvetlíme všetko čo budete požadovať. Všetky naše prevodovky sú vyrobené z kvalitných materiálov najmodernejšími postupmi. Zárukou kvality prevodoviek je značka VYBO Electric, ktorá patrí medzi najväčších predajcov prevodoviek na trhu.

Prevodovka pre mlynček na mäso, gril, kotol – cenník

Prevodovka pre mlynček na mäso, gril, kotol – cenník online. Pri našich prevodovkách máte väčšinou možnosť priamej kúpy s rýchlym dodaním. Prepravné náklady sú veľmi nízke a to vďaka nášmu príspevku, ktorý tvorí takmer polovicu z ceny poštovného. Ak ste v našom eshope našli prevodovku, o ktorú máte záujem, avšak pri nej nie je uvedená cena, nezúfajte. Danú prevodovku máme s veľkou pravdepodobnosťou na sklade. Je však nutné si cenu vyžiadať individuálne. Môžete tak urobiť na telefónnom čísle alebo emailom. Tieto kontaktné údaje nájdete v hlavičke nášho eshopu.

Prevodovky s elektromotormi pre mlynčeky na mäso – najviac osvedčené z praxe sú nižšie pre vás vybraté.
Ponúkame možnosť aj pre elektromotory na 230V (jednofázové) a tiež 400V.
Výstupné otáčky sú voliteľné:

Vyberte si odporúčanú možnosť:
Možnosť 1/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: 1ALZV71M-4 WGB040i15P71B14 0,55 kW; 90 ot.min.-1; dutý hriadeľ Ø 18 mm; 400 V; 50 Hz; IP55; prírubový;
Cena……………: dohodou
šneková elektroprevodovka malá
Možnosť 2/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: 1AL80A-4 WGB050i15P80B14 0,55 kW; 90 ot.min.-1; dutý hriadeľ Ø 25 mm; 400 V; 50 Hz; IP55; prírubový;
Cena……………: dohodou

Možnosť 3/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: 1AL80B-4 WGB050i15P80B14 0,75 kW; 90 ot.min.-1; dutý hriadeľ Ø 25 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Možnosť 4/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: 1ALZV80B-4 WGB050i15P80B14 1,1 kW; 90 ot.min.-1; dutý hriadeľ Ø 25 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Možnosť 5/ elektromotor a elektroprevodovka
Napájanie 230 V – šnekové
Typ: JMC80S-4 WGB050i15P80B14 0,55 kW; 90 ot.min.-1; dutý hriadeľ Ø 25 mm; 230 V; 50 Hz; IP55; prírubový;
Cena……………: dohodou

Možnosť 6/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: JMC80M-4 WGB050i15P80B14 0,75 kW; 90 ot.min.-1; dutý hriadeľ Ø 25 mm; 230 V; 50 Hz; IP55; prírubový;
Cena……………: dohodou

Možnosť 7/ elektromotor a elektroprevodovka
Napájanie 400 V – čelné
Typ: 1AL80B-4 HG01i14.62P80B14 0,75 kW; 90 ot.min.-1; hriadeľ Ø 20 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Možnosť 8/ elektromotor a elektroprevodovka
Typ: 1ALZV80B-4 HG01i14.62P80B14   1,1 kW; 90 ot.min.-1; hriadeľ Ø 20 mm; 400 V; 50 Hz; IP55;
Cena……………: dohodou

Odporúča:
Michal Potočka
Špecialista predaja pre kombinované pohony (elektromotory+elektroprevodovky+frekvenčné meniče)
VYBO Electric a.s.
e-mail: potocka@vyboelectric.eu
GSM SK: +421944105361

 

Ďalšiu možnosť ktorú ponúkame ku malým elektroprevodovkám je naozaj úžasný vynález modernej doby- frekvenčný menič. Frekvenčný menič dokáže zaručiť plynulú reguláciu otáčok elektromotoru s elektroprevodovkou. Od 0,1 otáčky až po maximálne otáčky limitované výkonom. Pri kúpe elektromotoru a elektroprevodovky poskytuje ku frekvenčným meničom ešte vernostné balíkové zľavy.

Prajeme Vám príjemnú prácu,

Michal Potočka,Špecialista predaja

šneková elektroprevodovka malá šneková elektroprevodovka malá šneková elektroprevodovka malá

 

Elektroprevodovky – údržba prevodovky

Elektroprevodovky a dôležitosť ich údržby. Údržba v pravidelných intervaloch je kľúčovým predpokladom dlhodobého výkonu priemyselnej prevodovky. Preventívna a proaktívna údržba pomôže zabrániť výpadkom prevodoviek používaných vo vašom priemyselnom zariadení. Tento príspevok sa zaoberá proaktívnymi a preventívnymi údržbovými tipmi pre priemyselné prevodovky. Tu je niekoľko jednoduchých údržbových tipov, ktoré pomôžu udržať vašu priemyselnú prevodovku v dobrom prevádzkovom stave.

  • Priemyselnú prevodovku skladujte v suchom prostredí: Toto je veľmi dôležitá požiadavka. Prevodovka by sa mala skladovať na suchom mieste, aby sa znížili možnosti nepracovných komponentov. Pravidelne čistite sklad a zariadenie. Udržiavaním zariadenia a pracovného prostredia bez prachu a nečistôt môžete ľahko znížiť svoju ekologickú stopu. Pred prípravou na kontrolu vždy vyčistite kontrolné porty prevodovky. Skontrolujte aj magnetické zberače nečistôt a filtračné prvky.
  • Skontrolujte, či prevodovka pracuje podľa špecifikácií výrobcu: Skontrolujte, či sa prevodovka používa podľa tepelných a mechanických parametrov odporúčaných výrobcom. Mnohonásobne sú prevodovky prevádzkované nad rámec odporúčaní výrobcu a sú prevádzkované na vyššom výkone, ako je odporúčané. Toto ovplyvňuje výkon zariadenia a tiež znižuje jeho skladovateľnosť.
  • Pravidelne monitorujte teplotu: Teplota prevodovky by sa mala pravidelne kontrolovať, aby sa zabránilo prehriatiu. Skontrolujte tiež kolísanie teploty. Medzi príznaky prehriatia môžu patriť penové zameriavacie sklo, odfarbenie puzdier, pálené farby na krytoch a znetvorené plastové komponenty. Môžete vykonať rýchly test, aby ste skontrolovali prehriatie: Na prevodovku nastriekajte vodu a skontrolujte, či sa vyparuje, varí alebo praská. Ak voda zmizne, prevodovka sa prehreje. Okrem toho môžete hľadať príznaky dierovania zubov ozubeného kolesa. Pitting je definovaný ako povrchový tlak. Povrchový tlak zubov ozubenia môžete korigovať znížením jeho hmotnosti a rýchlosti. Ako súčasť preventívnej údržby nezabudnite skontrolovať hriadele, magnetické zátky a ložiská.
Prečo elektroprevodovku, prevodovku od nás?

– široká ponuka, v ktorej máme elektro prevodovky pre mlynčeky na mäso, motory s prevodovkou na mlynčeky, grily, kotle, čelné medziprevodovky, štiepačky
– najlepšie ceny špeciálnych prevodoviek na trhu
– okamžitá dostupnosť tovaru vďaka skladu s veľkými zásobami
– s výberom vám poradíme bezplatne a na počkanie
– možnosť dokúpenia elektromotora k prevodovke
– tisíce spokojných zákazníkov v SK/CZ

Comments are closed.