Priemyselné elektroprevodovky alebo prevodovky

Priemyselné elektroprevodovky alebo prevodovky dodávame v širokej škále prevedení podľa požiadaviek zákazníkov. Predaj priemyselných elektroprevodoviek patrí medzi jeden z pilierov našej spoločnosti. V ponuke máme štandardné prevodovky ako sú čelné či ploché násuvné, no aj rôzne iné. Naše prevodovky spĺňajú najprísnejšie štandardy kvality a sú stavané do tých najťažších podmienok. V prípade záujmu o priemyselnú prevodovku nás kontaktujte emailom alebo telefonicky a ochotne vám poskytneme bližšie informácie.

Priemyselná elektroprevodovka – prevodovka elektroprevodovky priemyselné vybo gears

Priemyselná elektroprevodovka – prevodovka je uzavretý systém, ktorý prenáša mechanickú energiu do výstupného zariadenia. Elektroprevodovky môžu meniť svoju rýchlosť, krútiaci moment a iné atribúty na premenu energie na použiteľný formát. Elekroprevodovka sa používa v rôznych zariadeniach pre široké spektrum účelov. Tieto stroje môžu spomaliť rýchlosť otáčania, aby sa zvýšil krútiaci moment a rýchlosť. Nižšie sú vysvetlené niektoré z rôznych typov priemyselných elektro-prevodoviek a ako sa bežne používajú.

Elektroprevodovka do priemyslu

Elektroprevodovka do priemyslu musí spĺňať viacero požiadaviek. Musí byť spoľahlivá, presná, pevná, nekazová a jednoducho inštalovateľná. Všetky tieto atribúty spĺňajú prevodovky od VYBO Electric. Distribuujeme elektroprevodovky pre všetky aplikácie v rôznych priemyselných odvetviach. Ide napríklad o automobilový priemysel, energetiku, dopravníky či rôzne výrobné linky a ďalšie. Ak si nie ste istý akú prevodovka by bola pre vaše potreby najlepšia, náš personál vám ochotne poradí. Predajom prevodoviek sa zaoberáme dlhé roky a preto sme v tejto oblasti špecialisti, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

Elektroprevodovky cenník, eshop

Elektroprevodovky cenník v eshope. Pri mnohých elektroprevodovkách v našom eshope nájdete uvedené ceny, za ktoré je možné si dané prevodovky ihneď objednať. Takto objednané prevodovky doručujeme často už do 24 hodín. V prípade veľkých priemyselných prevodoviek ide často o individuálne ponuky špecifické pre konkrétneho zákazníka. Z toho dôvodu pri týchto väčších prevodovkách ceny nemusia byť uvedené. Radi vám ale cenovú ponuku pripravíme na mieru podľa vašich požiadaviek a možností. Aj v tomto prípade spravíme všetko preto, aby sme vám prevodovku dodali v čo najkratšom čase a za čo najvýhodnejších podmienok.

Elektroprevodovka predaj, obchod – 6 typov

Elektroprevodovka predaj – v našom obchode. Predaj prevodoviek za najlepšie ceny na trhu. Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality a rýchle doručenie je dôvodom vracajúcich sa zákazníkov, ktorí u nás prevodovky nakupujú opakovane. Môžete sa na nás spoľahnúť. Profesionálny prístup a odbornosť je samozrejmá. Obchod s prevodovkami s rýchlym doručením po celej republike.

1. TYP – špirálová elekroprevodovka

Špirálová priemyselná elektroprevodovka je nízkoenergetická a má kompaktnú veľkosť. Toto zariadenie sa používa v širokej škále priemyselných aplikácií, ale typicky v ťažkých prevádzkach.

Špirálová prevodovka je obľúbená a používa sa vo výrobe:

 • plastov,
 • cementu,
 • gumy,
 • a ďalších ťažkých priemyselných prostrediach.

Využíva sa tiež v:

 • drvičoch,
 • extrudéroch,
 • chladičoch,
 • dopravníkoch.

Špirálová elektro-prevodovka je jedinečná tým, že je upevnená v uhle, ktorý pri pohybe umožňuje, aby viac zubov pracovalo v rovnakom smere. To poskytuje konštantný kontakt na dané časové obdobie. Špirálové elektroprevodovky extrudéra sa používajú pri maximálnej torznej tuhosti a pri nízkohlukových aplikáciách. Extrúzne elektroprevodovky sa používajú v  priemysle na výrobu a spracovanie plastov a v strojoch, ktoré vyžadujú vysoký mechanický výkon.

2. TYP – koaxiálna špirálová inline elektroprevodovka

Koaxiálna skrutková priemyselná elektroprevodovka je ideálna pre náročné aplikácie. Koaxiálne špirálové čiary sú známe svojou kvalitou a účinnosťou. Sú vyrábané s vysokým stupňom špecifikácie, čo vám umožňuje maximalizovať zaťaženie a prevodové pomery.

3. TYP – šikmé špirálové prevodovky

Hlavným znakom tohto typu prevodovky je zakrivená súprava zubov umiestnená na kužeľovitom povrchu. Kužeľová šikmá prevodovka slúži na rotačné pohyby medzi neparalelnými hriadeľmi.

Tieto priemyselné prevodovky sa zvyčajne používajú:

 • v lomoch,
 • v ťažobnom priemysle,
 • na dopravných prostriedkoch.
4. TYP – šikmá kužeľová elektroprevodovka

Šikmá kužeľová elektro-prevodovka je pozoruhodná svojou pevnou a monolitickou konštrukciou, ktorá ju robí použiteľnou v ťažkých nákladoch a iných aplikáciách. Tieto priemyselné elektroprevodovky poskytujú mechanické výhody, keď sú namontované na správnom výstupe hriadeľa motora. Tieto priemyselné elektro-prevodovky  sú vysoko prispôsobiteľné na základe počtu zubov a ozubených kolies. Zvyčajne tak môžete nájsť tú ktorá, vyhovuje vašim potrebám.

5. TYP – redukčné prevodovky na redukciu závitov

Priemyselné elektroprevodovky s redukciou šneku sa používajú na pohon ťažkých prevádzok. Šnekové elektroprevodovky sa používajú vtedy, keď je potrebné zvýšiť rýchlosť medzi neprekríženými hriadeľmi s krížovou osou. Tento typ priemyselnej elektroprevodovky využíva šnekové koleso, ktoré má veľký priemer. Šnek alebo skrutka zaberá so zubami v obvodovej oblasti prevodovky. Otáčavý pohyb šneku spôsobuje, že sa koleso pohybuje podobne v dôsledku skrutkového pohybu.

Väčšina týchto priemyselných prevodoviek sa používa v ťažkom priemysle, ako napríklad výroba:

 • hnojív,
 • chemikálii,
 • spracovanie hornín.
6. TYP – planetová elektroprevodovka

Planétová elektroprevodovka je ideálna pre svoju odolnosť, presnosť a funkčnosť a je pozoruhodná svojimi presnými aplikáciami. Tento typ prevodovky predlžuje životnosť vášho zariadenia a optimalizuje výkon. Planétové prevodovky sa dodávajú buď v pevnom type dutého formátu alebo s rôznymi možnosťami montáže vrátane príruby, hriadeľa alebo nohy.

priemyselna elektroprevodovka priemyselné elektroprevodovky

Comments are closed.