Elektromotory s brzdou

elektromotory s brzdou vybo gears

Elektromotory s brzdou ponúkame za najvýhodnejšie ceny na trhu. Motory máme skladom pripravené na okamžitú cestu k zákazníkom. V eshope si ich môžete rýchlo a jednoducho objednať. Cena prepravy je veľmi výhodná, keďže vám takmer polovicu preplatíme my. Snažíme sa podporovať našich zákazníkov ako to len ide, preto tiež poskytujeme bezplatné poradenstvo s výberom vhodného motora. Ak máte akékoľvek otázky môžete nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na vaše objednávky aj otázky.

Zosilený ložiskový štít
Tesniaca clona IP55
Kovový kryt ventilátora
Adaptívna možnosť montáže pätiek

Elektromotor s brzdou (ľudovo brzdový elektromotor)

Elektromotor s brzdou sa taktiež ľudovo nazýva brzdový elektromotor. Ide o štandardný asynchrónny trojfázový elektromotor, ktorý je ale vybavený elektromagnetickou brzdou. Tento typ motora sa využíva všade, kde je potrebné motor náhle brzdiť. Svoje využitie teda nájdu v širokom spektre priemyselných aplikácií. Výkon týchto motorov sa pohybuje zhruba do 22kW. Nižšie výkony sú nepravidelne odstupňované, avšak s dostatočnými odstupmi, aby pokryli všetky aplikácie.

Elektromotory s elektromagnetickou brzdou (brzdové elektromotory)

Elektromagnetická brzda pri týchto elektromotoroch pracuje vďaka elektrickému ovládaniu. Viac informácií o tejto špeciálnej brzde sa dočítate nižšie.

Ako pracujú elektromechanické brzdy

Zapojenie: Elektromechanické brzdy pracujú prostredníctvom elektrického ovládania, ale mechanicky prenášajú krútiaci moment. Keď je aplikované napätie / prúd, napájaná cievka a vytvára magnetické pole. To zmení cievku na elektromagnet, ktorý vyvíja magnetické čiary toku. Magnetický tok priťahuje kotvu k povrchu brzdy. Kotva a náboj sa montujú normálne na hriadeľ (dodávaný zákazníkom), ktorý sa otáča. Pretože brzdová cievka je namontovaná pevne, brzdová kotva, náboj a hriadeľ sa zastavia v krátkom čase.

Odpojenie: Keď sa z brzdy vyberie prúd / napätie, kotva sa môže otáčať s hriadeľom. Vo väčšine dizajnov pružiny držia armatúru preč od povrchu brzdy, keď sa uvoľňuje energia, čím sa vytvára malá vzduchová medzera.

Cyklovanie: Cyklovanie sa dosahuje zapnutím a vypnutím napätia / prúdu na cievku. Kĺzanie by malo nastať len počas spomaľovania. Keď je brzda zabrzdená, nesmie dôjsť k žiadnemu preklzávaniu.

Trojfázové elektromotory s brzdou na 380V, 400V – cenník

Trojfázové elektromotory s brzdou máme na sklade a predávame ich online za najvýhodnejšie ceny na trhu. Pri väčšine motorov je cena uvedená hneď pri popise konkrétneho typu brzdového motora. Ceny pravidelne kontrolujeme a upravujeme tak, aby boli pre našich zákazníkov čo najvýhodnejšie ale aby sme zároveň vedeli zaručiť vysoký štandard našich služieb, na ktorý sú naši stáli zákazníci už roky zvyknutý. To zahŕňa rýchle a bezproblémové doručenie tovaru, ako aj predajný servis vrátane poradenstva.

Elektromotory s brzdou – predaj, eshop

Predaju elektromotorov s brzdou sa venujeme už dlhé roky a vďaka tomu presne vieme čo naši zákazníci potrebujú. Pre každú aplikáciu je treba vziať do úvahy rôzne aspekty, ktoré ovplyvňujú finálny vyber konkrétneho prevedenia brzdového motora. Naše obchodné oddelenie vám samozrejme ochotne pomôže. Či už ste v tejto oblasti skúsený a nekupujete svoj prvý elektromotor, alebo aj áno, náš seriózny prístup a profesionalita je samozrejmosťou.

Prečo elektromotor s brzdou od VYBO Electric?

Kvalita našich elektromotorov s brzdou je zaručená našou povesťou. VYBO Electric patrí medzi najväčších predajcov elektromotorov a príslušenstva na trhu.
– expresne rýchle doručovanie štandardných typov elektromotorov
– vykonávame aj úpravy na mieru
– naše elektromotory s brzdou sú overené rokmi praxe
– najlepší pomer ceny a kvality na trhu
– veľmi vysoký kvalitatívny štandard
– široký sortiment elektromotorov a príslušenstva
– SK firma