Trojfázové elektromotory 380V, 400V, 690V – IE2, IE3, IE4 – liatinové

elektromotor LC vybo gears

Trojfázové elektromotory s napätím 380V, 400V a 690V máme na sklade. Tieto motory majú efektivitu IE2, IE3 alebo IE4 podľa žiadosti zákazníka. Sú vyrobené z kvalitnej liatiny, ktorá zaručuje stabilitu, vysokú pevnosť a dlhú spoľahlivú funkčnosť. Do tejto kategórie spadajú motory s výkonom približne od 4kW do 315kW. Eshop s elektromotormi funguje nonstop a vaše objednávky môžete odosielať kedykoľvek. Naše obchodné oddelenie je taktiež nonstop pripravené na vaše dopyty a otázky. Kontaktujte nás prosím emailom alebo telefonicky. Kontaktné údaje nájdete v hlavičke nášho webu. Tešíme sa na vaše správy a telefonáty.

Zosilený ložiskový štít
Tesniaca clona IP55
Kovový kryt ventilátora
Adaptívna možnosť montáže pätiek

Trojfázové elektromotory 380V, 400V, 690V – IE2, IE3, IE4

Trojfázové elektromotory sú stabilnou súčasťou výrobných a iných priemyselných procesov. Svojou silou a nepoľavujúcim výkonom patria medzi najspoľahlivejších pracovníkov. Zamestnať ich viete v širokom spektre úloh. Môžu poháňať napríklad dopravník či výrobnú linku. Tieto motory nájdu uplatnenie v množstve odvetví, ako je napríklad energetika, automobilový priemysel, banský priemysel, metalurgia a mnohé ďalšie. Napätie si môžete vybrať podľa vašich požiadaviek, a to buď 380V, 400V, 690V alebo v špecifických prípadoch vieme dodať aj elektromotory s napätím prispôsobeným na mieru.

Trojfázový elektromotor 380V, 400V, 690V – predaj

Trojfázový elektromotor 380V, 400V, 690V – predaj. Predaju elektromotorov sa venujeme dlhé roky a máme s tým množstvo neoceniteľných skúseností. Naše motory poznáme do detailov a vieme vám tak dať mnohé praktické rady ešte pri výbere vhodného motora. Každá priemyselná aplikácia je totiž špecifická a je treba myslieť na mnohé aspekty, ktoré nemusia byť hneď zjavné. Predaj elektromotorov zahŕňa bezplatné poradenstvo, záruku na motory a v prípade potreby aj úpravu motora na mieru.

Trojfázové elektromotory IE2, IE3, IE4 – skladom

Trojfázové elektromotory skladom pripravené ihneď k odberu. Vďaka nášmu rozľahlému skladu vieme skladovať tisícky produktov na jednom mieste v reálnom čase. To znamená, že ihneď po objednaní motora zákazníkom ho vieme pripraviť na odoslanie. Štandardné typy elektromotorov tak dodávame vo veľmi rýchlom čase. V prípade úprav motora na mieru alebo v prípade veľkoodberu robíme všetko preto, aby zákazník obdržal svoju zákazku čo najskôr. To sa už ale rieši individuálne a so zákazníkom komunikuje priamo obchodné oddelenie, ktoré má pod dohľadom celý sklad.

Trojfázový elektromotor – online eshop

Ak hľadáte trojfázový elektromotor, ste na správnom mieste. V našom eshope nájdete širokú ponuku trojfázových motorov v širokej škále prevedení. Vyberať si môžete z viacerých variantov. Sústrediť sa treba na zopár základných parametrov. V prvom rade je to výkon elektromotora, resp. jeho sila. Ďalej potrebujete vedieť rýchlosť motora, tu máte na výber štyri základné kategórie: 3000 otáčkové (dvojpólové), 1500 otáčkové (štvorpólové), 1000 otáčkové (šesťpólové) a 750 otáčkové (osempólové) motory. Dôležitý je tiež správny výber napätia motora, na výber máte v základe 380V, 400V a 690V. Na výber máte aj efektivitu motora, či už zvýšenú efektivitu IE2, extra zvýšenú efektivitu IE3 alebo prémiovú efektivitu IE4.

Asynchrónne trojfázové elektromotory – VYBO Electric – VYBO Gears

Zárukou kvality trojfázového elektromotora je značka VYBO Gears od firmy VYBO Electric. Medzi základné prednosti nákupu elektromotora od nás patrí:
– spoľahlivé elektromotory overené rokmi praxe
– najlepšie ceny motorov na trhu
– vysoký štandard kvality
– veľmi rýchle dodanie štandardných motorov
– úpravy na mieru
– široká ponuka elektromotorov a príslušenstva
– slovenská firma

Comments are closed.