Jednofázové elektromotory 1ALJ 2800 ot.min-1

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Jednofázové elektromotory 1ALJ 2800 otáčok na 220V/230V držíme neustále na sklade. Rozsah výkonu tejto rady je od 0,18kW do 3kW. To pokryje všetky menšie aplikácie, na ktoré sa štandardne jednofázové elektromotory používajú. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, radi a ochotne vám poradíme s výberom vhodného jednofázového elektromotora.

Jednofázový elektromotor 1ALJ 220V/230V – 2800 ot.min-1

Jednofázový elektromotor 1ALJ 220V/230V značky VYBO Electric je určený pre jednofázové napájanie. Zariadenia sa vyznačujú vysokou kvalitou a bezpečnou a spoľahlivou prevádzkou. Majú bohaté využitie, ktoré nájdeme predovšetkým v domácnostiach, obchodoch alebo kanceláriách, kde sa používajú ako pohony v rôznych zariadeniach napr. elektrické náradie, ventilátory, čerpadlá, mlynčeky, vzduchové kompresory, dopravníky atď…
 

Jednofázové elektromotory 1ALJ 220V/230V 2800 otáčok – predaj, e-shop

Jednofázové elektromotory 220V/230V 2800 otáčok – predaj. V našom e-shope si môžete objednať elektromotor ihneď. Predaj jednofázových elektromotorov patrí medzi gro našej činnosti. Vďaka veľkému skladovaciemu priestoru vieme skladovať všetky základné typy jednofázových motorov a odosielať ich zákazníkom ihneď po objednaní. Motory triedy ALJ sú kompaktné, no zároveň výkonné a spoľahlivé. Pomôžu v rôznych menších dielňach pri rôznych aplikáciách. Vďaka našej širokej ponuke jednofázových elektromotorov si u nás vyberie naozaj každý.

Jednofázový elektromotor 220V/230V – cenník, cena

Jednofázový elektromotor 220V/230V u nás nájdete za najlepšie ceny na trhu. Kompletný cenník, resp. jednotlivé ceny jednofázových motorov uvádzame pri konkrétnych výkonových typoch. Zákazníkom taktiež ponúkame za príplatok možnosť iného ako štandardného prevedenia elektromotora. Štandardné prevedenie je B3 – pätkové, no v ponuke máme aj ostatné bežné prevedenia elektromotorov ako napríklad B5 – prírubové a potom tiež kombináciu pätiek a príruby v rôznych veľkostiach.

Jednofázové elektromotory 230V – online parametre

V nasledovnej tabuľke nájdete online parametre k jednofázovým elektromotorom 220V – 230V. Bližší popis jednotlivých výkonových typov nájdete po rozkliknutí a výbere z ponuky vyššie.

Veľkosť rámu 63 – 100 mm
Výkon 0,18 kW – 3 kW
Počet pólov 2
Rýchlosť 2800 ot./ min -1
Integrované 2 kondenzátory rozbehový a pracovný
Dostupné prevedenia IM B3, IM B35, IM B5, IM B14, IM B34

 

Prečo objednať jednofázový elektromotor od nás?

Dôvodov prečo si ako dodávateľa jednofázového elektromotora vybrať nás je skutočne veľa. Uvádzame len zopár:
– najlepšie cenové podmienky na trhu
– veľmi rýchle dodanie až k vašim dverám
– takmer polovicu prepravy vám preplatíme na naše náklady
– v našej ponuke si nájde svoj elektromotor skutočne každý
– dlhé roky skúseností v odbore a bezplatné konzultácie